Про нас

          Компанія ТОВ «Скай Хендлинг» надає наземне обслуговування та паливо на ринку авіаційних послуг вже більше семи років. Ми спеціалізуємось на організації, забезпеченні польотів та наземному обслуговованні бізнес авіації, пасажирських, чартерних та вантажних рейсів (в Україні, Білорусії, Грузії, Вірменії, Азербайджані) та паливі. Наш головний офіс знаходиться в Києві, ще два офіси - на перонах в Міжнародному аеропорту Бориспіль (UKBB) та Міжнародному аеропорту Жуляни (UKKK). В інших аеропортах Вас зустрінуть наші представники, які готові організувати заправку, пасажирське обслуговування, харчування, готель/трансфер для екіпажу та інші необхідні послуги 24/7/365. Високий рівень нашого обслуговування, оперативність, конфіденційність, гнучку цінову політику та інноваційні рішення вже встигли оцінити авіаційні компанії та оператори з усього світу, які стали нашими постійними клієнтами.

 

          Прагнення створити максимально комфортні умови для клієнтів є головною метою в розвитку і вдосконаленні нашої компанії. Тому, якщо ви обираєте компанію ТОВ «Скай Хендлинг», ви можете бути впевнені, що отримаєте високу якість обслуговування та кращі ціни.

Oновлення галереї
Останні новини
  • 25 липня 2018
    20 липня 2018 року Міжнародний аеропорт Миколаїв вперше за останні 5 років прийняв у себе перший міжнародний рейс зі Стамбула. Ним став бізнес-рейс приватного літака HondaJet…
  • 03 грудня 2017
    Перший електромобіль в аеропорту «Київ» (Жуляни)   Компанія «Скай Хендлинг», яка працює в міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) прийняло рішення…

Щоб замовити обслуговування, перейдіть за посиланням ЗАЯВКА НА ОБСЛУГОВУВАННЯ або зателефонуйте до центру координації та забезпечення польотів (24/7) за номерами +38 050 410-98-98 або +38 044 280-60-60.