Привітання з Міжнародним днем авіадиспетчера!

 

20 жовтня 1961 в Амстердамі було офіційно зареєстровано створення Міжнародної федерації асоціацій авіаційних диспетчерів (International Federation of Air Traffic Controllers 'Associations, IFATCA). Ця подія стала значущою віхою в історії розвитку повітряного транспорту і підставою для виникнення професійного свята, приуроченого до цієї дати - Міжнародного дня авіадиспетчера (International Day of the Air Traffic Controller).

 

Сьогодні кількість членів-асоціацій IFATCA становить вже 133 учасника, їх представляють 50 тисяч авіадиспетчерів з усіх кінців земної кулі. Головне правило для всіх авіадиспетчерів говорить - щоб не трапилося і в яких би умовах не працював авіадиспетчер, його робота повинна бути виконана на «відмінно». І це не дивно, адже люди на землі відповідають за безпеку тих людей, які знаходяться в цей момент в небі.

 

Компанія «Скай Хендлинг» висловлює слова подяки всім авіадиспетчерам за їх працю, за те, з якою відповідальністю вони ставляться до своєї роботи і людським життям, забезпечуючи безпеку авіаперевезень і вітає диспетчерів з професійним святом і бажає міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у всіх справах і здійснення задуманих планів!