20 липня 2018 року Міжнародний аеропорт Миколаїв вперше за останні 5 років прийняв у себе перший міжнародний рейс зі Стамбула. Ним став бізнес-рейс приватного літака HondaJet виробництва японського авіабудівники Honda Aircraft. Демонстраційний політ, який пройшов в рамках міжнародного роуд-шоу HondaJet, став можливим завдяки співпраці компаній бізнес-авіації SKY Handling і Aim of Emperor.

 

Презентація новітнього HondaJet пройшла в оновленому терміналі Міжнародного аеропорту Миколаїв. У закритому показі легкого реактивного літака, який вперше прилетів в Україну, взяли участь заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи і виконуючий обов'язки директора Міжнародного аеропорту Миколаїв Федір Барна. Високих гостей з особливостями HondaJet познайомив власник літака і глава компанії Aim of Emperor Іраклій Літанішвілі.

 

Новітній легкий HondaJet виробництва японської компанії Honda Aircraft - це бізнес-джет на кожен день. Він вміщує до 5 пасажирів і сертифікований для управління 1 пілотом. Літак розвиває крейсерську швидкість до 777 км / год з практичноюдальністю польоту понад 2200 км. HondaJet обладнаний найсучаснішим навігаційним комплексом Garmin G3000 зі «скляною кабіною» пілотів, оснащеної трьома 14-дюймовими дисплеями з повністю сенсорним управлінням. Пасажирів приємно здивує повноцінна туалетна кабіна з елегантним кобальтово-синім умивальником; окремої кімнати немає не тільки в «однокласниках», а й в літаках класом вище. У HondaJet є містке багажне відділення, яке навіть просторіше ніж в бізнес-джетахлегкого класу.

 

В Україні продажі на HondaJet відкриті з липня 2016 року. Компанія SKY Handling є партнером Aim of Emperor і приймає заявкияк на HondaJet, так і на оновлену версію літака HondaJet Elite, який був анонсований виробником Honda Aircraft в травні 2018 року на виставці EBACE.

 

Фото з події