Перший електромобіль в аеропорту «Київ» (Жуляни)

 

Компанія «Скай Хендлинг», яка працює в міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) прийняло рішення переформатувати виробничу діяльність і відмовитися від використання автомобільного транспорту з двигунами внутрішнього згоряння і перші перейшли на обслуговування повітряних суден в аеропорту «Київ» (Жуляни) з використанням електромобілів.

Таке рішення було прийнято з метою забезпечення максимальної сумісності між безпечним, економічно ефективним, впорядкованим розвитком виробничої діяльності та якістю навколишнього середовища.

Важливість такої позиції компанії «Скай Хендлинг» в питанні захисту навколишнього середовища пов'язана не тільки з точки зору виконання рекомендацій ІКАО по створенню компенсаційних проектів, які зменшують емісію CO2, але також для популяризації електроавтомобілей в Україні.

На думку керівництва компанії, дана пріоритетна задача повинна охоплювати всю інфраструктуру аеропортів, наочним прикладом чого є наш аеропорт «Київ» (Жуляни), який розташований в межах мегаполісу, де проживають міліони людей.

Ми щиро сподіваємося на те, що незабаром політика держави щодо інноваційних технологій поступово зміниться в кращу сторону, і буде характеризуватися економічними чи соціальними перевагами, що дозволить не тільки знизити вартість послуг з наземного обслуговування в аеропортах, але також істотно збільшити комфорт і безпеку.